Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Rádi byste zkusili nějaký vibrační kroužek?  Co takhle zvolit dvojitý? Představujeme vám vibrační kroužek na penis - dvojitý.

O vibračním kroužku na penis - dvojitém

Oblíbenou erotickou pomůckou jsou vibrační kroužky na penis. Na trhu jich najdete velké množství. My vám nabízíme vibrační kroužek na penis dvojitý. Díky tomu budete moci zaškrtit nejen penis, ale také varlata. Pokud vám nebudou vyhovovat vibrace, můžete ho použít i jako nevibrační. Vibrační špalík je také možné vyjmout a použít ho na jiné účely. To už záleží na vaší fantazii.

 

Dvojitý kroužek na penis s vibrací je vyrobený z růžového průhledného gelu, který je poddajný a pružný. Menší kroužek má navíc dráždivé výstupky, které muži přinesou ještě intenzivnější pocity. Použití kroužku je vzrušující nejen pro muže. Působí vzrušivě i na vaginální vchod partnerky

Užívejte si dvojitého vibračního kroužku na penis. Slastnější chvíle s ním si užije žena i muž.


Diskuse (19 komentářů)

Martin, (21. 03. 2013 10:01) Reagovat
Tak pokud jde o silné zaškrcení, tak je zřejmé, že to nejde až tak velkou dobu. Já mám pocit, že jsem někde četl, že to má být kolem dvaceti minut, ale asi opravdu záleží i na subjektivním pocitu a na tom, jak silné zaškrcení to má být. Asi to bude v návodu.
Denis, (27. 03. 2013 08:06) Reagovat
Asi tak dlouho jsem nikdy na sobě neměl vibrační kroužek, abych řešil, jestli to nebude nějaké ohrožení pro zdraví.
Dan, (23. 04. 2013 06:57) Reagovat
Tak asi to chlap pozná, že už by ho měl uvolnit. s nějakým extrémním zaškrcováním zkušenosti nemám, ale kdyby to mělo být hodně a mělo mi to nějak ublížit, tak to asi dvakrát příjemný nebude.
Robert, (22. 05. 2013 06:30) Reagovat
[quote name="Dan"]Tak asi to chlap pozná, že už by ho měl uvolnit. s nějakým extrémním zaškrcováním zkušenosti nemám, ale kdyby to mělo být hodně a mělo mi to nějak ublížit, tak to asi dvakrát příjemný nebude.[/quote]Já nevím, ale tak někdy se chlap může dostat do takové extáze, že si neuvědomuje pořádně, že je zaškrcený moc a dlouhou dobu, ale ono je všechno v návodu - jak dlouho.Záleží na konkrétním vibračním kroužku.
Milan, (31. 05. 2013 09:25) Reagovat
Jo, chlapy, opatrnosti není nazbyt, ale zase takovej problém v tom nebude. to by člověk musel jó hodně přehnat. Já vibrační kroužky používám pravidelně a nikdy mě nenapadlo, že by mi to mohlo způsobit nějaký problém. Když ho budete normálně používat, nic se vám nestane.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty