Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Rádi byste zkusili nějaký vibrační kroužek?  Co takhle zvolit dvojitý? Představujeme vám vibrační kroužek na penis - dvojitý.

O vibračním kroužku na penis - dvojitém

Oblíbenou erotickou pomůckou jsou vibrační kroužky na penis. Na trhu jich najdete velké množství. My vám nabízíme vibrační kroužek na penis dvojitý. Díky tomu budete moci zaškrtit nejen penis, ale také varlata. Pokud vám nebudou vyhovovat vibrace, můžete ho použít i jako nevibrační. Vibrační špalík je také možné vyjmout a použít ho na jiné účely. To už záleží na vaší fantazii.

 

Dvojitý kroužek na penis s vibrací je vyrobený z růžového průhledného gelu, který je poddajný a pružný. Menší kroužek má navíc dráždivé výstupky, které muži přinesou ještě intenzivnější pocity. Použití kroužku je vzrušující nejen pro muže. Působí vzrušivě i na vaginální vchod partnerky

Užívejte si dvojitého vibračního kroužku na penis. Slastnější chvíle s ním si užije žena i muž.


Diskuse (19 komentářů)

Majka, (15. 07. 2013 08:34) Reagovat
My také s partnerem používáme kroužky bez potíží. jsou to je teoretické dotazy, když je zkusíte sami budete vědět, jak je používat.:)
dd, (18. 07. 2013 05:34) Reagovat
Chci se zeptat těch, kteří mají více zkušeností s vibračními kroužky. Je lepší používat gelové, nebo z jiného materiálu? Případně s jakým máte dobré zkušenosti? Díky moc za vaše zkušenosti.
Erik, (22. 07. 2013 05:32) Reagovat
my máme doma gelový kroužek i gelový návlek na penis a s oběma výrobky jsme spokojený. Ale nemůžu říct, jestli je něco jiného lepší, nic jinýho jsem nezkoušel, asi proto, že jsem neměl důvod.
Patrik, (23. 07. 2013 06:58) Reagovat
[quote name="dd"]Chci se zeptat těch, kteří mají více zkušeností s vibračními kroužky. Je lepší používat gelové, nebo z jiného materiálu? Případně s jakým máte dobré zkušenosti? Díky moc za vaše zkušenosti.[/quote]Ani nevím, že se kroužky z jiných materiálů vyrábí, ale asi jo, když o tom píšete.:)
Rob, (02. 08. 2013 07:01) Reagovat
Ještě se minimálně vyrábí silikonový - co alespoň vím já, ale expert přes vibrační kroužky nejsem. možná se ještě vyrábějí z nějakýho extra materiálu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty