Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrační kroužek

Vibrační kroužek

Vibrační kroužek je stále oblíbenější erotickou pomůckou, která přináší větší sexuální stimulaci ženám i mužům. Máte zkušenost s vibračním kroužkem, nebo jste tuto pomůcku stále ještě nezkusili. Na trhu je k mání mnoho vibračním kroužků. Z široké nabídky si každé vybere takový, který mu bude vyhovovat nejvíce.

Co je to vibrační kroužek?

Vibrační kroužek představuje běžnou erotickou pomůcka, která je určená k sexuální stimulaci muže i ženy současně. Funguje na principu oblíbených erekčních kroužků. To znamená, že i cílem vibračního kroužku je zabránit odtoku žilní krve. Díky tomu dochází k tvrdší a déle trvající erekci.

Dalším stimulujícím prvkem je mini vibrátor v podobě vibrační patrony. Vibrace při souloži stimulují klitoris ženy. Dochází tak při souloži k dvojímu dráždění - vagíny i klitorisu. Většinu žen to přivede k bouřlivějšímu a intenzivnějšímu orgasmu.

Máme různé druhy vibračních kroužků. Rozlišujeme vibrační kroužky s jednou vibrační jednotkou, vibrační kroužky se dvěma vibračními patrony (pro stimulaci klitorisu i anální oblasti), vibrační kroužky spojené mechanicky se stimulantem anální oblasti. Jaký vibrační kroužek bude nejvíce vyhovovat vám?

Rozmanitost vibračních kroužků

Budete-li se chystat koupit si vibrační kroužek, překvapí vás obrovský výběr erotický pomůcek. Jaký vibrační kroužek bude pro vás nejlepší? Určitě si z široké nabídky vyberete.
Najdete mnoho levných jednoduchých vibračních kroužků. Plní svou funkci a oba partneři jsou příjemně stimulováni. Chcete si vibrat vibrační kroužek se skutečně silnými vibracemi? Nejdokonalejší modely vám umožní velmi intenzivně dráždit klitoris, ale i penis. Některé vibrační kroužky mají různé stupně intenzity.

Vibrační kroužky se liší podle elasticity. Jak pevné obemknutí penisu chcete? Rádi byste nejdříve vibrační kroužek vyzkoušeli, než si koupíte dražší model? Volte vibrační kroužek na jedno použití. Některé vibrační kroužky jsou i na dálková ovládání.

Najdete i vibrační kroužek, které nejsou určené pouze na penis, ale také na varlata.

Rozdíl mezi vibračním a erekčním kroužkem

A jaký je vlastně rozdíl mezi vibračním a erekčním kroužkem? Hlavní vlastností vibračního kroužku je, že vibruje a tím stimuluje muže i ženu. Předností erekčního kroužku je, že zlepšuje erekci muže. Najdeme však širokou škálu různých erotických pomůcek, které mají obě funkce. To znamená, že jde o vibrační erekční kroužek. Ovšem erekční kroužek nemusí být vždy vibrační.

Proč volit vibrační kroužek?

Každá erotická pomůcka oživí sexuální hrátky a přinese nové vzrušení do mileneckého života.

Vibračních kroužků je mnoho a jejich konkrétní funkce záleží na vybraném modelu. Díky vibračnímu kroužku dochází k větší a intenzivnější stimulaci muže i ženy. Mnohé vibrační kroužky mají také výhody erekčního kroužku. To znamená, že pomáhají udržet erekci, penis je tvrdší a citlivější.

Jak používat vibrační kroužky?

Použití vibračního kroužku je velmi jednoduché. Stačí ho nasadit a už si můžete užívat. Při nasazování kroužku používejte lubrikační gel. Díky tomu bude nasazování a sundávání příjemné a bezbolestné.

Rozmanitost erekčních kroužků

Erekčních kroužků je na trhu mnoho. Každému vyhovuje něco jiného. A jaké vibrační kroužky jsou k dispozici? Nejvíce jsou oblíbené právě vibrační erekční kroužky, ale můžete si pořídit mnohé další erekční kroužky. Jsou jimi, např.:

  • erekční kroužky stahovací: Nastavíte si sami jejich obvod. Můžete postupně utahovat kroužek pro větší citlivost. Nepřežeňte to však. Mohlo by najít k narušení obvodu krve.
  • elastické erekční kroužky: V sexshopech najdete obrovské množství nejrůznějších kroužků. Některé jsou pevné, jiné pružné atd. Záleží jen na vás, kterému dáte přednost.


Z dalších erekčních kroužků si jmenujme erekční kroužky elastické s výstupky, atd.

Vyberte si z široké nabídky i vy vibrační kroužek, který splní vaše sexuální představy.


Diskuse (16 komentářů)

LUKY, (26. 01. 2012 18:56) Reagovat
Vibrační kroužky jsou levný a dobrý způsob, jak oživit sex. Pokud nemáte zkušenosti se sexuálními pomůckami v páru. Vibračním kroužkem bych určitě začal.
ALENA, (27. 02. 2012 20:07) Reagovat
Levný jsou, ale myslím si, že v sexu jsou mnohem lepší pomůcky, které se dají využívat na oživení sexu. Vibrační kroužek není nic moc...
LENKA, (06. 03. 2012 08:02) Reagovat
Ale jo, vibrační kroužek je dobrý. Zvlášť takový ty, co při vibraci dráždí zároveň i klitoris ženy. Mám s nimi dobrou zkušenost a i když využíváme i další pomůcky, ke kroužkům se rádi vracíme.
MARTIN, (19. 03. 2012 09:48) Reagovat
Ono záleží, jaký kroužek si člověk vybere a co od něho očekává. Je zřejmé, že když si někdo koupí kroužek za pár korun, nemůže od něj očekávat super kvalitu. Na druhou stranu dražší modely jsou kvalitní. Mám s nimi zkušenosti a dokáží dobře zaškrtit.
VÁŇA, (22. 05. 2012 04:07) Reagovat
Koupil jsem si levný vibrační kroužek. Ne, že by to bylo úplně něco jiného, ale intenzivnější a zajímavější to bylo. Možná zkusím nějaký pevnější model, co víc škrtí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty