Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kroužek X-factor

Kroužek X-factor

Kroužek X-factorRozhodli jste se pořídit si vibrační kroužek? Na trhu jich je hodně. Možná právě vám bude nejvíce vyhovovat kroužek X-factor.

O kroužku X-factor

Kroužek X-factor je mezi uživateli populární. Je dvojitý, tudíž se používá na penis i varlata. Kroužek má vibrace, které jsou regulovatelné. Do kroužku se vkládají dvě tužko baterie. Díky dostatečně silným vibracím zažijete velmi vzrušující a intenzivní dráždění, které vám bude jistě vyhovovat.

Díky pružnosti kroužku X-factor ho můžete použít na různé průměry. Na druhou stranu je vyrobený z materiálu, který je pevnější než gel. To vám umožní kvalitnější zaškrcení.
Zkuste i vy kroužek X-factor. Obohatí i váš sexuální život a přinese vám intenzivnější dráždění.

Koupit


Diskuse (13 komentářů)

PETR, (31. 01. 2012 13:37) Reagovat
Liší se tento kroužek něčím od toho klasického od pepína? Jestli někdo nevíte, je-li třeba lepší nebo tak.
HYNEK, (30. 04. 2012 06:47) Reagovat
Já se také v těch kroužkách moc nevyznám. Tak vždycky v popisek hledám podle síly zaškrcení. To je pro mě známkou kvality, ale jestli se u vibračních kroužků sleduje ještě něco jiného, to nevím.
JIRKA, (01. 06. 2012 09:27) Reagovat
Tak u vibračních kroužků je samozřejmě důležitá intenzita vibrace. Ne všechny jsou tak kvalitní, aby z toho měla pořádný požitek i partnerka. Zajímalo by mě, jestli existují také vibrační kroužky, u kterých stejně jako u vibrátorů lze nastavit sílu vibrace.
Josef, (19. 07. 2012 07:32) Reagovat
Nikdy jsem žádnou pomůcku nezkoušel, až teď nedávno jsem ho dostal od manželky k narozeninám. Zkušenost dobrá, takže kroužek budeme používat, ale do dalších pomůcek mě už nedostane.:)
lukáš, (25. 07. 2012 07:53) Reagovat
Myslím, že předností tohoto kroužku je, že zaškrcuje i varlata. nemám tedy s tím zkušenost, ale myslím, že by to mohlo být dobré.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty