Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Rádi byste zkusili nějaký vibrační kroužek?  Co takhle zvolit dvojitý? Představujeme vám vibrační kroužek na penis - dvojitý.

O vibračním kroužku na penis - dvojitém

Oblíbenou erotickou pomůckou jsou vibrační kroužky na penis. Na trhu jich najdete velké množství. My vám nabízíme vibrační kroužek na penis dvojitý. Díky tomu budete moci zaškrtit nejen penis, ale také varlata. Pokud vám nebudou vyhovovat vibrace, můžete ho použít i jako nevibrační. Vibrační špalík je také možné vyjmout a použít ho na jiné účely. To už záleží na vaší fantazii.

 

Dvojitý kroužek na penis s vibrací je vyrobený z růžového průhledného gelu, který je poddajný a pružný. Menší kroužek má navíc dráždivé výstupky, které muži přinesou ještě intenzivnější pocity. Použití kroužku je vzrušující nejen pro muže. Působí vzrušivě i na vaginální vchod partnerky

Užívejte si dvojitého vibračního kroužku na penis. Slastnější chvíle s ním si užije žena i muž.


Diskuse (19 komentářů)

Pepa, (10. 09. 2013 12:16) Reagovat
[quote name="Rob"]Ještě se minimálně vyrábí silikonový - co alespoň vím já, ale expert přes vibrační kroužky nejsem. možná se ještě vyrábějí z nějakýho extra materiálu.[/quote]My máme zkušenosti jen s gelovým kroužkem. Je to takový pevnější gel, dobře drží, takže jsme spokojený. I cena není nijak převratná.
Ester, (20. 09. 2013 16:49) Reagovat
Kroužky jsme už vyzkoušeli. Jsou fajn, ale teď bysme zkusili něco jiného, ale tak nějak přemýšlíme co. Asi ne nic drahého, ani to nemusí být nich extra. Jen něco pro zpestření. Napadly mě návleky na penis. Nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým a levným. Díky.
Mája, (07. 11. 2013 11:45) Reagovat
[quote name="Ester"]Kroužky jsme už vyzkoušeli. Jsou fajn, ale teď bysme zkusili něco jiného, ale tak nějak přemýšlíme co. Asi ne nic drahého, ani to nemusí být nich extra. Jen něco pro zpestření. Napadly mě návleky na penis. Nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým a levným. Díky.[/quote]Většina návleků má příznivou cenu. Vyzkoušejte takové, které mají výstupky zevnitř i zvenku. Užijí si tak lepší stimulace oba partneři. Je to pecka. Jednotlivé modely se liší i různými výběžky. My jsme měli doma s docela velkými a bylo to hodně dobrý, akorát nevím, co to bylo za model.
Kristián, (23. 07. 2014 07:10) Reagovat
Tenhle kroužek z mýho pohledu vypadá slibně. Podívám na to ještě s mladou a asi si ho objednáme, ať máme taky nějakou změnu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty