Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Rádi byste zkusili nějaký vibrační kroužek?  Co takhle zvolit dvojitý? Představujeme vám vibrační kroužek na penis - dvojitý.

O vibračním kroužku na penis - dvojitém

Oblíbenou erotickou pomůckou jsou vibrační kroužky na penis. Na trhu jich najdete velké množství. My vám nabízíme vibrační kroužek na penis dvojitý. Díky tomu budete moci zaškrtit nejen penis, ale také varlata. Pokud vám nebudou vyhovovat vibrace, můžete ho použít i jako nevibrační. Vibrační špalík je také možné vyjmout a použít ho na jiné účely. To už záleží na vaší fantazii.

 

Dvojitý kroužek na penis s vibrací je vyrobený z růžového průhledného gelu, který je poddajný a pružný. Menší kroužek má navíc dráždivé výstupky, které muži přinesou ještě intenzivnější pocity. Použití kroužku je vzrušující nejen pro muže. Působí vzrušivě i na vaginální vchod partnerky

Užívejte si dvojitého vibračního kroužku na penis. Slastnější chvíle s ním si užije žena i muž.


Diskuse (19 komentářů)

Zora, (21. 08. 2012 11:12) Reagovat
Líbí se mi a vypadá, že by opravdu mohl být dost funkční. Koupím ho partnerovi a uvidíme, jestli splňuje to, co slibuje.
Tom, (06. 09. 2012 11:11) Reagovat
Pokud skutečně zaškrtí kvalitně, tak je i vcelku levný. I úplně nejlevnější vibrační kroužek, co jsem si koupil před časem, svůj účel splnil dobře, ale po čase chce člověk víc.:)
Býček, (27. 09. 2012 06:35) Reagovat
Zaškrcení na tomhle kroužku mi přišlo dostačující, já byl spokojenej.
David, (12. 10. 2012 09:08) Reagovat
Zatím jsem měl asi dva kroužky, u kterých sice zaškrcení bylo dobrý, ale snesl bych více. Tohle vypadá, že by mohlo být kvalitní. Nějaké konkrétní zkušenosti máte?
Fífa, (22. 10. 2012 09:17) Reagovat
Přemýšlím o tom zaškrcení...Když máte nějaký kroužek, který opravdu dobře zaškrtí (nějaký takový si chci koupit), je zdravé mít zaškrcený penis delší dobu? Já jestli je třeba po nějaké době povolit, nebo jestli to člověk sám pozná, že to už není dobrý...Nevím, zatím s tím nemám moc zkušenosti, tak doufám, že se neptám příliš hloupě.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty