Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrační kroužek PEPINO

Vibrační kroužek PEPINO

Vibrační kroužek PEPINOChcete si pořídit nějaký levný, ale účinný vibrační kroužek? Oblíbené jsou vibrační kroužky Pepino. Pojďme si je přiblížit.

O vibračním kroužku PEPINO

Vibrační kroužek Pepino představuje jednorázový vibrační kroužek. Vibruje dohromady cca 30 minut, ale můžete ho použít i opakovaně. Na tomto vibračním kroužku vás potěší jeho jednoduchost, levnost, ale i pružnost.

V balení dostanete kromě vibračního kroužku také návod na použití a prezervativ Pepino.

Vibrační kroužky Pepino jsou u zákazníků velmi oblíbené a mnozí si ho kupují pravidelně. I přes svou jednoduchost a nízkou cenu je totiž účinný. Příjemně dráždí muže, ale také ženu na klitorisu.
Hledáte-li jednoduchou a levnou erotickou pomůcku, která by přispěla k intenzivnějším prožitkům, bude pro vás vibrační kroužek Pepino vhodnou volbou.

Koupit


Diskuse (12 komentářů)

Radim, (08. 07. 2013 03:48) Reagovat
Já myslím, že je to ideální kroužek pro ty, kteří nemají s vibračními kroužky zkušenost a chtějí si to zkusit. Na druhou stranu...Když už jste ho měli, třeba i víckrát, je dobré sáhnout po nějakém propracovanějším vibračním kroužku. Je jich poměrně dost.
Leni, (08. 10. 2013 06:46) Reagovat
Koupím ho na menší oživení a hlavně jako takový náznak, že bysme mohli začít používat erotické pomůcky. S partnerem jsme o tom nemluvili, ale já bych ráda...:)
Petra, (20. 01. 2014 15:55) Reagovat
Možná by to chtělo si o tom promluvit s partnerem předem, aby to nebral, že ti on nestačí. Jasně, že to tak třeba není, ale někteří chlapi jsou dost ješitní a mohli by si to vyložit špatně, ale také záleží na povaze. Jestli víš, že tvůj chlap je v tomhle v pohodě, tak není problém.
Sandra, (01. 10. 2014 06:35) Reagovat
Vibrační kroužek je určitě zajímavou pomůckou. Zatím nemám s erotickými pomůckami téměř žádné zkušenosti. Nejvíce mě láká návlek na penis - takový s tím zdrsněným povrchem. Máte nějaký tip na výrobek, který fakt dobře stimuluje? Díky.:)
Ema, (13. 01. 2015 11:53) Reagovat
[quote name="Sandra"]Vibrační kroužek je určitě zajímavou pomůckou. Zatím nemám s erotickými pomůckami téměř žádné zkušenosti. Nejvíce mě láká návlek na penis - takový s tím zdrsněným povrchem. Máte nějaký tip na výrobek, který fakt dobře stimuluje? Díky.:)[/quote]Asi ti nedám přesně tip. Mám sice jeden doma, ale nevím, jak se jmenuje, ale obecně vybírej takový, co je fakt více zdrsněný. Budeš z toho mít větší požitek. Vyrábí se i se zdrsněním uvnitř (ten nemáme). Takový návlek má prej i více vzrušovat chlapa.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Vibrační kroužek
Kontakty