Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kroužek X-factor

Kroužek X-factor

Kroužek X-factorRozhodli jste se pořídit si vibrační kroužek? Na trhu jich je hodně. Možná právě vám bude nejvíce vyhovovat kroužek X-factor.

O kroužku X-factor

Kroužek X-factor je mezi uživateli populární. Je dvojitý, tudíž se používá na penis i varlata. Kroužek má vibrace, které jsou regulovatelné. Do kroužku se vkládají dvě tužko baterie. Díky dostatečně silným vibracím zažijete velmi vzrušující a intenzivní dráždění, které vám bude jistě vyhovovat.

Díky pružnosti kroužku X-factor ho můžete použít na různé průměry. Na druhou stranu je vyrobený z materiálu, který je pevnější než gel. To vám umožní kvalitnější zaškrcení.
Zkuste i vy kroužek X-factor. Obohatí i váš sexuální život a přinese vám intenzivnější dráždění.

Koupit


Diskuse (13 komentářů)

Filip, (08. 04. 2014 12:02) Reagovat
Máme taky zkušenosti jen s těmi levnějšími jednoduššími, ale chtěl bych zkusit nějaký dražší. Je v tom poznat rozdíl, nebo je to jen o lepším designu. Díky za zkušenosti.
Milan, (17. 06. 2014 07:12) Reagovat
Alberte, ty dražší kroužky jsou z lepších materiálů a jsou pevnější, takže tím i lepší. Samozřejmě záleží na tom, co vybereš, ale u osvědčených kvalitních značek je fakt rozdíl znát.
Erik, (05. 02. 2015 10:12) Reagovat
Já mám doma dva vibrační kroužky a ač bych nevěřil, rozdíl v nich je obrovský. Je fakt poznat, že ten první je za pár korun a podruhé, že už jsme si připlatil. Jsme spokojeni oba - já i partnerka.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Vibrační kroužek
Kontakty