Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kroužek vibrační medvídek

Kroužek vibrační medvídek

Kroužek vibrační medvídekHledáte nevšední oživení vašich erotických hrátek? Tento hezky vypadající medvídek vás dokáže rozpálit.

O kroužku vibrační medvídek

Vibrační kroužek medvídek je skutečně s motivem tohoto zvířátka. Erotický pomůcka je vyrobená z červeného gelu a dokáže velmi příjemně stimulovat partnerku. Kroužek s vibrací je na tři hodinkové baterky.

Pokud chcete mít medvídka nevibračního, stačí vyndat vibrační špalík. Můžete ho použít i samostatně.
Zkuste i vy romantický motiv medvídka. I když na první pohled vypadá roztomile, v posteli vás jistě rozvášní.

Koupit


Diskuse (10 komentářů)

Jitka, (23. 12. 2012 11:43) Reagovat
TeĎ jsem si představila přítelův penis s tímhle méďou a nevím a nevím, ale pokud je to opravdu fukční a plní to dobře svou roli, tak je pro mě design vedlejší.:)
Marcel, (21. 06. 2013 05:34) Reagovat
My ho máme doma. Zaujal nás tím motivem, ne že bysme byli na takovéhle motivy, ale zkrátka byl natolik jiný než ostatní kroužky, že nám padl do oka, koupili jsme ho a dobře jsme udělali.
Pája, (05. 12. 2014 06:32) Reagovat
Tak medvídek je trochu infantilní, ale spíš naznačuje hravost a o to přece u milostných hrátek jde. Důležité je, že je to kvalitní kroužek. Není to jen o tom, že je to něco, na čem je medvídek. A to je pro mě hlavní.
Janinka, (30. 04. 2015 17:46) Reagovat
Koupili jsme si ho s partnerem a nezklamal nás. Designem nás zaujal, ale koupili jsme si ho spíše kvůli parametrům a ty jsou takový, jaký jsou uvedeny.
Miči, (17. 07. 2015 16:01) Reagovat
Méďu béďu máme doma. Líbil se mi, chtěla jsem ho a nezklamal. Je to hezká a zároveň šikovná erotická hračka. Za nás s partnerem můžu doporučit.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vibrační kroužek
Kontakty