Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kroužek Taurus

Kroužek Taurus

Kroužek TaurusHledáte zajímavý erekční kroužek, který by zintenzivnil váš sexuální život? Zkuste kroužek Taurus. I vy v něm určitě najdete oblibu.

O kroužku Taurus

Kroužek Taurus vám přináší oblíbený výrobce erotických pomůcek Toy Joy. Bude se vám zamlouvat zajímavý vzhled kroužku Taurus. Patří mezi moderní vibrační kroužky. Potěší nejen muže, ale i ženu.

A proč se kroužek jmenuje Taurus? Na první pohled skutečně vypadá jako hlava býka s rohy. Po bocích má dva vibrační motorky, které jsou dost výkonné. Navíc se zapínají každý zvlášť, což je velmi zajímavé. Vibrace jsou tak zaměřené na obě strany penisu.

Materiálem kroužku Taurus je měkký, pružný, ale pevný 100% silikon. Kroužek Taurus je napájen na 4 hodinkové baterie.

Zkuste zajímavý a moderní vibrační kroužek, kterým je kroužek Taurus. Tenhle býk pozvedne vaše erotické radovánky.

Koupit


Diskuse (16 komentářů)

Filip, (21. 02. 2013 08:21) Reagovat
Nevěděl jsem, že jsou k mání i takovéhle kroužky. Mám doma jeden obyčejnej, ale zkusím partnerku překvapit tímhle. Určitě také neví, že něco podobného existuje.:)
Marty, (12. 02. 2014 18:55) Reagovat
Líbí se mi k tomu to video, a to tedy nejen u téhle pomůcky, ale i u jiných. Je to lepší než fotky, u těch kolikrát potřebuju pořádně zapojit fantazii, abych věděl jak na to. Tady to vidím názorně. Fakt super a zrovna tenhle kroužek se mi líbí moc.
Denis, (12. 03. 2014 07:41) Reagovat
Jestli je to jen z poloviny tak dobrý jako se tady píše, šel bych do toho. Zrovna se po nějakým kroužku rozhlížím. Je sice dražší, ale tak zase to bude asi úplně jiný požitek než s jednoduchým vibračním kroužkem. Aspoň doufám... 8)
Red, (07. 08. 2014 05:35) Reagovat
Tak taurus mě hodně nadchnul - tedy myslím zatím podle popisu a videa. Rozhodně do něj jdu, tak taky doufám, že bude takový, jak se jeví.:)
Max, (05. 09. 2014 06:25) Reagovat
Zajímavej kroužek, kdybych to neviděl v sekci pod kroužkama asi bych se zajímal, k čemu to vůbec je. Rozhodně nevypadá jako klasický vibrační kroužek. Doufám, že ty vibrace jsou fakt silný. Chci, aby z toho partnerka měla co nejvíce.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Vibrační kroužek
Kontakty